یو تجارت
بذر گیاه کوچیا kochia scoparia

بذر گیاه کوچیا kochia scoparia

1 از 5 (1 رای)
گارانتی: تضمین کیفیت
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: گیلان - بندرانزلی
نمودار قیمت قیمت برای شما: 35,000 تومان

معرفی محصول:

هر بسته : 30 عد


گیاه جارو با نام انگلیسی fireweed ، kochia burning و با نام علمی kochia scoparia از خانواده ،بومی اوراسیا است. اینکه گیاه مهاجم باشد یا زینتی به فاکتورهایی شامل منطقه کشت و نیز هدف کشت بستگی دارد. این گیاه به رنگ سبز است که در پاییز به رنگ قرمز تغییر میکند به همین دلیل به آن علف اتشین (fireweed) یا جاروی آتشین (kochia burning) می گویند. دلیل دیگر نامگذاری آن به این دو اسم این است که وقتی کامل خشک شد و تبدیل به یک گیاه پریشان و پخش شد، آتش زده می شود. به عبارتی ارزش این گیاه به دلیل رنگ قرمز آن در پاییز و مقاومت خوب آن به خشکی است.

محصول: بذرمارچوبه

تکثیر:

ازدیاد این گیاه از طریق بذر صورت میگیرد که بهترین زمان کشت آن در بهار است. البته اگر مکانی گرم داشته باشید در تمام فصول میتوانید بکارید برای این منظور در عمق کم خاک کشت می شوند. بهتر است کاشت در منطقه ای صورت گیرد که یا تجمع سرمای کمی را تجربه کرده یا اصلا تجربه نکرده باشد. بعد از کاشت، آبیاری باید به آرامی صورت گیرد تا بذور در خاک جابجا نشوند مثلا می توان غبارپاشی نمود. در طول دوران جوانه زنی، خاک باید همواره مرطوب باشد اما این به معنی آبیاری بیش از حد نیست چون بذر خفه می شود. این گیاه در فضای باز بهتر رشد می کند پس در صورتی که در باغچه خانه کشت می گردد نباید بر روی آن پلاستیک کشیده شود.

نیازهای محیطی:

این گیاه، به خاک قلیایی سازگاری دارد پس اگر خاک منطقه اسیدی است باید آهک اضافه شود تا اسدیته قلیایی شود. وجود نور کامل برای رشد آن ضروری است. گیاه جارو به خشکی مقاومت بالایی دارد و نیاز آبی زیادی ندارد. به طوری که اگر کمبود آب در منطقه ای وجود داشته باشد باز هم به رشد سریع خود ادامه می دهد. در کل اگر هوا گرم و نور کامل باشد، در عرض دو هفته حجم بالایی از شاخ و برگها را تولید می کند.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

بذر گیاه کوچیا kochia scoparia
محصول: بذر گیاه کوچیا kochia scoparia
تاریخ به روزرسانی: 1402/6/18
ابعاد: 150 * 180 * 200 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
گارانتی: تضمین کیفیت
قیمت: 35,000 تومان
تلفن فروشنده: 09032797641 - 09032797641
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بذر گیاه کوچیا kochia scoparia نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بذر گیاه کوچیا kochia scoparia ، بذر گل ، فروش اینترنتی بذر جاروی زینتی ، فروش اینترنتی بذر گل ، فروشگاه اینترنتی بذر گل در تهران ، فروشگاه اینترنتی بذر گل و گیاه ، فروشگاه اینترنتی بذر گل و گیاهان خاص و کمی
پشتیبانی: فروشگاه بذر خونه
09032797641 - 09032797641
پشتیبانی
پشتیبانی