یو تجارت
گل نیلوفر پیچ بشقاب پرنده

گل نیلوفر پیچ بشقاب پرنده

1 از 5 (1 رای)
گارانتی: تضمین کیفیت
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: گیلان - بندرانزلی
نمودار قیمت قیمت برای شما: 38,500 تومان
برای خرید 3 عدد به بالا، 5 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:

تعداد : 5 عدد

گل نیلوفر پیچ بشقاب پرنده یک واریته بسیار زیبا و جذاب است. گل ها سفید رنگ هستند و خطوط آبی روی گلبرگ ها وجود دارد که ظاهر بسیار زیبا و منحصر به فردی به گل بخشیده است. گل ها در صبح باز می شوند و غروب بسته هستند. برگ ها قلبی شکل می باشند. گیاه رشد سریعی دارد و در یک فصل می تواند به ارتفاع 2 تا 5 متر رشد کند. گل نیلوفر پیچ بشقاب پرنده در مناطق گرم و معتدل به صورت چندساله است ولی در مناطق سرد یک ساله می باشد. گل نیلوفر پیچ یک گیاه مقاوم است و به مراقبت زیادی نیاز ندارد فقط در مواقع خشکی باید به اندازه کافی آبیاری شود. این گیاه در کنار درخت، آلاچیق و هر داربست دیگری که کاشته می شود از آن بالا می رود و با گل های بسیار زیبایی که دارد یک منظره فوق العاده زیبا را به وجود می آورد.

کاشت بذر گل نیلوفر پیچ بشقاب پرنده

بذر گل نیلوفر پیچ پوشش سختی دارد. برای کمک به جوانه زنی در پوشش بذر شکافی ایجاد کنید و بذرها را به مدت یک شب در آب بخیسانید. دو هفته بعد از رفع سرما بذرها را به طور مستقیم در زمین بکارید.

گل نیلوفر پیچ باید در آفتاب کامل و خاکی که از نظر داشتن مواد مغذی در حد متوسط است کاشته شود. این گیاه بالارونده است بنابراین مکانی را برای کاشت بذر انتخاب کنید که گیاه بتواند از آن صعود کند. قبل از کاشت علف های هرز را از زمین حذف کنید و در 15 تا 20 سانتی متر قسمت بالایی خاک مواد ارگانیک مخلوط نمایید و بعد سطح خاک را صاف کنید.

این گیاه خاک های غنی را دوست ندارد و خاک هایی که از نظر مواد مغذی در سطح پایین تری هستند را ترجیح می دهد. بذرها را در عمق 0/5 تا 1 سانتی متر در خاک بکارید. خاک را مرطوب نگه دارید ولی آن را خیس نکنید. دمای مناسب برای جوانه زنی گل نیلوفر پیچ 20 تا 30 درجه سانتی گراد است. جوانه زنی یک تا چهار هفته طول می کشد. فاصله بین گیاهان را 25 سانتی متر در نظر بگیرید.

تا زمانی که علائم کمبود مواد مغذی در گیاه ایجاد نشده به آن کود ندهید. کود بیش از حد باعث می شود رشد رویشی گیاه زیاد شده و گل دهی کاهش پیدا کند. بعد از یک سرمای شدید، برای جلوگیری از ایجاد بیماری گیاه را حذف کنید. این گیاه رشد آسانی دارد و به مراقبت زیادی نیاز ندارد. گیاه بعد از گل دهی غلاف هایی تولید می کند که حاوی دانه هستند و وقتی این دانه ها روی زمین می ریزند در سال بعد گیاهان جدیدی می روید. اگر شما نمی خواهید گیاهان جدید رشد کنند، در صورت مشاهده غلاف در گیاه آن را از گیاه جدا کنید. گل نیلوفر پیچ در گلدان نیز قابل کاشت است.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

گل نیلوفر پیچ بشقاب پرنده
گل نیلوفر پیچ بشقاب پرنده
محصول: گل نیلوفر پیچ بشقاب پرنده
تاریخ به روزرسانی: 1402/1/8
ابعاد: 150 * 180 * 200 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
گارانتی: تضمین کیفیت
قیمت: 38,500 تومان
تلفن فروشنده: 09032797641 - 09032797641
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره گل نیلوفر پیچ بشقاب پرنده نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: گل نیلوفر پیچ بشقاب پرنده ، گل ، بذر ، گل بذر ، باغ بذر ، فروشگاه بذر ، بااغبانی ،
پشتیبانی: فروشگاه بذر خونه
09032797641 - 09032797641
پشتیبانی
پشتیبانی