یو تجارت
بذر پیچک لبلب

بذر پیچک لبلب

1 از 5 (1 رای)
گارانتی: تضمین کیفیت
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: اصفهان
نمودار قیمت قیمت برای شما: 19,700 تومان
برای خرید 8 عدد به بالا، 7 درصد تخفیف لحاظ می شود.

معرفی محصول:

لوبیا پروانه ای یک گیاه رونده است که گل های آبی رنگ بسیار زیبایی به اندازه 5 سانتی متر تولید می کند. گل ها آبی رنگ هستند و خوراکی می باشند. از گل های لوبیا پروانه ای دمنوشی تهیه می شود که به نام چای آبی معروف است. این دمنوش خواص بسیار زیادی دارد و آرام بخش می باشد. گل ها را می توان خشک کرد و از آن ها به عنوان چاشنی برای سالاد یا نوشیدنی استفاده کرد.در ادامه با بذرخونه همراه شوید...

گیاه لوبیا پروانه ای به ارتفاع 180 تا 240 سانتی متر رشد می کند. این گیاه همچنین جذب کننده زنبورها و حشرات گرده افشان نیز می باشد. این گیاه بالارونده است و برای پوشاندن فنس، داربست، کاشت در کنار سایر درختان، کاشت در گلخانه و ... مناسب می باشد. گیاه لوبیا پروانه ای در گلدان نیز قابل کاشت است. این گیاه در مناطق گرمسیر و نیمه گرمسیر چندساله و در مناطق سردسیر یک ساله می باشد. لوبیا پروانه ای رشد سریعی دارد و 4 تا 8 هفته بعد از جوانه زنی، شروع به تولید گل می کند.


کاشت بذر لوبیا پروانه ای

از یک خاک سبک با زهکشی خوب برای کاشت بذر لوبیا پروانه ای استفاده کنید. هر بذر را در یک گلدان 5 تا 7 سانتی متری بکارید. بذر لوبیا پروانه ای را به عمق 6 میلی متر در خاک بکارید. بعد از کاشت خاک را مرطوب کنید. از کمپوست های مرغوب نیز می توان برای کاشت بذر لوبیا پروانه ای استفاده کرد. تا زمان جوانه زنی خاک را مرطوب نگه دارید ولی بیش از حد آن را خیس نکنید. روی گلدان ها پلاستیک بکشید. دمای مناسب برای جوانه زنی بذر لوبیا پروانه ای 20 تا 25 درجه سانتی گراد می باشد. جوانه زنی بذر لوبیا پروانه ای 14 تا 21 روز طول می کشد. بهتر است گلدان ها را از ابتدا در نور قرار دهید. زمانی که اندازه نهال ها به 5 تا 8 سانتی متر رسید، می توانید آن ها را به گلدان های بزرگ یا به زمین منتقل کنید. زمان انتقال نهال لوبیا پروانه ای به زمین، بهار بعد از رفع سرما می باشد. فاصله بین نهال ها را 30 سانتی متر در نظر بگیرید. گیاه لوبیا پروانه ای را در آفتاب کامل یا سایه-آفتاب بکارید.

بهتر است گیاه را در مکانی که صبح دارای آفتاب کامل و بعد از ظهر سایه دار است، بکارید. از یک خاک غنی دارای زهکشی خوب برای کاشت نهال لوبیا پروانه ای استفاده کنید. در طول فصل رشد و به خصوص در طول گلدهی، به طور مرتب به گیاه آب دهید.

بذر پیچک لبلب
بذر پیچک لبلب
بذر پیچک لبلب
محصول: بذر پیچک لبلب
تاریخ به روزرسانی: 1401/9/2
ابعاد: 160 * 180 * 200 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
گارانتی: تضمین کیفیت
قیمت: 19,700 تومان
تلفن فروشنده: 09032797641 - 09032797641
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بذر پیچک لبلب نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بذر پیچک لبلب ، باغانی ، کشاورزی ، نهاده ، زراعت ، دکتر بذر ، بانک بذر ، بذرخونه ، بذرفروش ، خرید بذر ، گل ، گل زینتی ، بذر گل ، نهال ، درخت ، فروشگاه بذر ، کاشت بذر لوبیا پروانه ای
پشتیبانی: فروشگاه بذر خونه
09032797641 - 09032797641
پشتیبانی
پشتیبانی