یو تجارت

خبر خوش برای خسرو حیدری و استقلالی ها

11 بهمن 94 ساعت 18:48
1 از 5 (1 رای)
خبر خوش برای خسرو حیدری و استقلالی ها

 به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"، خسرو حیدری 4 هفته دور از میادین؛ این اولین خبر درباره مصدومیت مدافع راست استقلال و تیم ملی بود. خبری که هواداران این بازیکن را نگران کرد تا سریعا به صفحه شخصی اش بروند و از او در این باره بپرسند. استقلال در برهه حساسی به سر می برد و ردیف شدن بازی های سخت پشت سر هم، علت اصلی نگرانی هوادارن بعد از مصدومیت حیدری بود. خسرو امسال فصل موفقی را سپری کرد و طبیعی بود که نبودش، برای مظلومی ناراحت کننده باشد. در این بین خبرهایی هم منتشر شد که البته دلخوری این بازیکن را به همراه داشت اما حیدری دیروز با انگیزه تر از همیشه به کلنیک دکتر نوروزی رفت تا دوران مصدومیت را پشت سر بگذارد.

خسرو قبل از بازی دوستانه با پدیده مشهد، در حین گرم کردن آسیب دید. مصدومیت او هم در ناحیه عضلات ساق پشت پا بود. حیدری به همین خاطر نتوانست در دیدار دوستانه برای آبی ها به میدان برود. پس از آن بود که خبر دوری 4 هفته ای خسرو مطرح شد و حتی خبر رسید او بازی با نفت تهران را هم از دست داده است. ولی دیروز این موضوع رد شد، چراکه به گفته دکتر نوروزی به احتمال فراوان خسرو تنها دو هفته از میادین به دور باشد. او در این باره توضیح می دهد: «خسرو خیلی انگیزه دارد. روزی سه جلسه فیزیوتراپی می کند و دوست دارد هر چه زودتر به میادین بازگردد. تیم به خسرو نیاز دارد و به همین دلیل واقعا با انگیزه کار می کند...»

حیدری بازی ذوب آهن را که این هفته برگزار می شود، از دست داده است. او در بازی روز 18 بهمن مقابل استقلال اهواز هم که البته بازی حساسی نیست، غایب است ولی به احتمال بسیار زیاد مقابل نفت تهران دوباره به ترکیب استقلال بازمی گردد. پیش بینی اولیه این بود که خسرو بازی روز 25 بهمن مقابل تیم منصوریان را هم از دست می دهد ولی به گفته پزشک استقلال، او به احتمال فراوان در این مسابقه بازی می کند. این خبر خوبی برای استقلالی هاست و بدین ترتیب، حیدری تنها در دو مسابقه کنار آبی ها نخواهد بود./خبرآنلاین/110

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره خبر خوش برای خسرو حیدری و استقلالی ها نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: خبر ، خسروحیدری ، استقلال ، بازیکن ، رقیب ، تیم برنده ، افتخار