یو تجارت
شامپو روزانه آموس وان

شامپو روزانه آموس وان


وضعیت:
روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: اصفهان
نمودار قیمت قیمت: -

معرفی محصول:

شامپو روزانه آموس وان

حاوی عصاره بابونه و نعنا فلفلیشامپو مناسب مصرف روزانه آموس وان حاوی عصاره بابونه و نعناع فلفلی  سرشار از عصاره گیاه بابونه و نعناع ، شامپو مناسب مصرف روزانه آموس وان شامپویی است گیاهی فلفلی. این محصول با داشتن قدرت پاک کنندگی تنظیم شده، چربی ها و آلودگی ها را به خوبی از موها و کف سر می زداید . بابونه به همراه آلانتویین موجود در این محصول  خواص ضدخارش، ضد تحریک تسکین ، پذیری دهندگی را برای مو و پوست سر به ارمغان می آورد، افزون بر این ها، بابونه تقویت کننده ریشه مو و رفع کننده حساسیت های پوستی نیز می باشد. همچنین عصاره نعناع و کافیین موجود در این شامپو می تواند با مهار عوامل اصلی ریزش مو، یعنی هورمون دی   عصاره نعناع و کافیین با  بهبود ، هیدروتستوسترون و آنزیم فسفو دی استراز از ریزش موها جلوگیری کند گردش خون پوست سر انرژی لازم برای تحریک رشد فولیکول مو و رشد مو مستقیم موها از ریشه فراهم می کند .کافئین به همراه ترکیبات موثر موجود در این محصول از غلاف مو حرکت کرده، خود را به ریشه مو می  رساند همینطور کافئین تاثیر مثبت بر حیات ریشه مو دارد و طول عمر ریشه مو را افزایش می  دهد . این محصول همچنین دارای کمپلکس پیچیده سدیم پی سی ای می باشد که به همراه گلیسرین و پروپلین گلیکول رطوبت مناسب را برای موها و کف پوست سر فراهم می کند .  مانع از آسیب های اشعه مضر فرابنفش ،Eاین محصول با استفاده از ترکیبات موثر دکسپنتانول و ویتامین خورشید و همچنین آلودگی های محیطی و شیمیایی ناشی از آلودگی هوا و غیره بر می شود.

خواص :
- حاوی عصاره بابونه و نعنا فلفلی جهت انرژی بخشی و شادابی موها
- شویندگی ملایم و تنظیم شده جهت مصرف روزانه
- حفظ رطوبت و نرمی پوست سر و ساقه مو ها
- تغذیه مو با ویتامین های E,B5
-کاهش التهاب و خارش و تحریک پذیری پوست سر

حجم : 500ml


شامپو روزانه آموس وان
شامپو روزانه آموس وان
محصول: شامپو روزانه آموس وان
تاریخ به روزرسانی: 1397/1/24
وزن بسته بندی: 350 گرم
فروشنده: mrmashuof
پشتیبانی و نظرات   (2 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


مهندس مشعوف (فروشنده) (09:27   1397/6/22)

سلام . بله کد: 34مهتاب علیزاده (00:24   1397/6/22)

با سللم یعنی تو ترکیبات شامپو ضدشوره آموس وان فلفل هست؟؟ کد: 33


 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره شامپو روزانه آموس وان نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: شامپو روزانه آموس وان، آموس وان، شامپو، شامپو جدید اموس وان، شامپو روزانه، انواع شامپو، شامپو حاوی عصاره بابونه و نعنا فلفلی، فروشگاه محصولات، فروشگاه محصولات بهداشتی، محصولات ارایشی و بهداشتی،